• Sprzątanie biur

  • Sprzątanie bloków mieszalnych dla Wspólnot, Deweloperów, Adminitracji Spółdzielczych

  • Odśnieżanie

  • Pielęgnacja terenów zielonych

Kama-serwis

To profesjonalna firma sprzątająca, która istnieje od 2001 roku. Nasza firma świadczy usługi porządkowe na ternie Warszawy i okolic.

 

(502) 371-8749

Bonus dla nowych klientów

Tylko teraz z chwilą podpisania z nami umowy przez pierwszy miesiąc świadczymy dla Państwa usługi sprzątania ZA DARMO, utrzymując świadczoną usługę na najwyższym poziomie.

 

Kompleksowe utrzymanie czystości

Świadczymy profesjonalne usługi utrzymania czystości na terenie Warszawy i okolic. Główną domeną naszej firmy jest: sprzątanie osiedli mieszkalnych dla Wspólnot, Deweloperów oraz Administracji Spółdzielczych, sprzątanie biur, sprzątanie obiektów użyteczności publicznej.

 

(844) 761-6962

Odśnieżanie posesji, chodników i ulic dojazdowych

Wykonujemy prace związane z odśnieżaniem posesji wokół budynków tj. ciągi piesze, parkingi, drogi dojazdowe. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do odśnieżania (pługi i odśnieżarki).

 

 

ZAMÓW USŁUGĘ

Pielęgnacja terenów zielonych

Dbamy o wizerunek terenów zielonych przyległych do obsługiwanych przez nas obiektów. Całoroczna pielęgnacja zieleni: koszenie trawy, nawożenie trawy, podlewanie, grabienie liści, przycinanie drzew i krzewów, usuwanie chwastów oraz nasadzanie nowych roślin.

 

ZAMÓW USŁUGĘ